Ainur’un Başarı Hikayesi: Kaç Kilo Verdiğine İnanamayacaksın!

Ainur

- 30 kg (66 lbs)

Bugün, sağlıklı bir diyet ve egzersizle elde edilen bir başka Fitwell başarı hikayesiyle sizlerleyiz.

Bu hikaye, Fitwell’i üç yıldan fazla bir süredir kullanan ve kilosunda, sağlığında, vücudunda, enerjisinde ve yaşam kalitesinde inanılmaz bir değişiklik görmüş kullanıcılarımızdan biri.

 

Ainur’un Başarı Hikayesi: Kaç Kilo Verdiğine İnanamayacaksın!

Ainur, 2015 yılında kilo verme yolculuğuna başladığında şu anda olduğundan 30 kilo daha ağırmış. “Çok zayıf” olan kız kardeşi ile birlikte yaşarken, sık sık kendine yeni giysiler almasını ve giymesini izlermiş. “Kendime baktım, bir de ona baktım. Dedim ki kendime, “Bu sen misin? Bu ne hal? O günden itibaren başladım. Diyet ve egzersizle istediğim görünüşe sahip oldum.” 2015 yılındaki o gün Ainur için bir dönüm noktası olmuş.

Bugün Ainur eski kıyafetlerinin onun için artık çok büyük olduğunu söylüyor. Gardırobunu da tamamen yenilemiş. Yeni bedenini seviyor, mükemmel hissediyor ve her zamankinden daha fazla enerjiye sahip.

Bu kolay bir yolculuk muydu yoksa zor zamanlar mı geçirdin diye sorduğumuzda, “Zorlandığım anlar evet çok oldu,” diyor. “Bir müddet hiç kilo veremedim ve bıkmıştım. Ama bir şekilde devam ettim. Kendimi her gün aynaya bakıp motive ettim. Zayıflayanların başarı hikayelerini okuyup motive oldum ve devam ettim.”

“Ailemin desteği çok güzel oldu bana” diyor Ainur. Hem ailesi hem de arkadaşları kilo verirken yüzde yüz arkasındaymış. “Zayıfladığımı gördüklerinde “Aynur çok güzel oluyor, devam et! Başarabilirsin!…şeklinde çok müthiş destek oldular hem ailem hem arkadaşlarım hepsine çok teşekkür ediyorum.” diyor. Ainur, çevresindekilerden aldığı destekle şanslı insanlar arasında.

Ainur’a açlıkla mücadele ederken ve kendini motive ederken herhangi bir kişisel yöntem kullanıp kullanmadığını sorduk ve bizimle bazı ipuçlarını paylaştı. “Kendime özel bir detoks tarifim var […] Bana çok faydası oldu, mükemmel bir şey. Kendime özel diyet yemek tariflerim vardı […] tatlı tariflerim çok güzel oluyor tatlı isteğimi yatıştırıyordu.”

 
 

Peki hedef ağırlığına ulaştığından beri Ainur formda kalmak için ne yapıyor? “yine Fitwell egzersizlerinden yapıyorum devamlı sağlıklı besleniyorum. Yağlı tuzlu yemiyorum hamur işleri çok yememeye çalışıyorum,” dedi. Kış aylarında birkaç kilo almış, ancak bu durumun kendisini yavaşlatmasına izin vermiyor ve yaşamı boyunca sağlıklı alışkanlıklarını sürdürmeyi planlıyor.

Ainur hayatında büyük değişiklikler yaşadığını ekliyor. “Görünüşüm değişti, özgüvenim arttı kendime karşı. Kilolu olduğum zamanlarda istediğim gibi hareket edemiyordum. Sıkılıyordum her zaman depresif oluyordum. Şimdi daha güler yüzlü daha pozitif daha enerjiliyim ve bu halimi çok seviyorum,” diyor.

Peki Fitwell ile hayalindeki vücuda kavuşan Ainur en çok hangi Fitwell özelliklerini seviyor? “En sevdiğim özellikleri her gün hatırlatma yapması, beni güzel mesajlarıyla motive etmesi. Verdiğim kalorileri göstermesi. Çok muhteşem egzersizlerin olması. Yani tek kelimeyle Fitwel’le aşk yaşıyorum.”

Ainur’un hikayesi eğer sana da ilham verdiyse, hemen bugün Fitwell Premium'u deneyerek başlayabilirsin.

Senin de paylaşmak istediğin bir başarı hikayen varsa bize gönder, biz de Fitwell ailesi ile paylaşalım. Hatta ailemizin bir parçası olduğun için sana bazı hediyeler de göndereceğiz!

Paylaştığınız başarı hikayeleri, her geçen gün daha iyi bir uygulama olmamız için bize de ilham veriyor.

Her gün daha başarılı, her gün daha fit!

 
 

Ready to start your changes

To start your transformation with your favourite Fitwell coach, download or launch our app.

Batikan Erdogan