KENDİNE KOÇLUK YAPMAYA VAR MISIN?
 

Yeni ‘Egzersiz Oluştur’ özelliği ile bu kez koçluk sırası sende!

1_kc17HW_VMgs53Oc6ce8PWQ.jpg

Fitwell’in egzersiz serilerini uygulayıp sonuç almaya başlayan çoğu üyemizin hissettiği ortak bir duygu var: “Ben de kendi istediğim şekilde egzersiz oluşturabilsem ne iyi olurdu!” Evet, bu noktaya gelmişsen, senin de içinde bir Fitness Pro canlanıyor demektir. Kim bilir bu yolun sonunda düşlediğin vücuda kavuşup, sonra kişisel antrenör olmayı bile seçebilirsin!

Yeni egzersiz oluştur özelliğimiz, hem kendi istediği gibi çalışmak isteyen deneyimli kullanıcılarımıza, hem kolay yoldan farklı ve kişisel kombinasyonlar denemek isteyen yeni kullanıcılarımıza hitap ediyor.

Fitwell ‘Egzersiz Oluştur’ özelliği sayesinde artık sen de kolayca egzersiz kombinasyonları yaratabilirsin!

Egzersiz yapmak istiyorsun ama zamanın mı kısıtlı?

Artık egzersize başlayıp da bitirememek, vaktinin yetmemesi gibi çekincelere hiç gerek yok. Zamanı seçmekte dilediğin gibi özgürsün, ne kadar süre istiyorsan o kadar çalış!

Bölgesel çalışmak istiyorsun ama hangi hareketleri yapmalısın bilmiyor musun?

Bu yenilik özellikle yeni başlayan kullanıcılarımız için faydalı. İster belli bir bölgeyi seç, istersen tüm vücudunu. En etkili hareketler hangisiyse otomatik olarak egzersizi oluşturabilirsin!

İster tek tip çalış, istersen karıştır

Kardiyo yapıp ter atmak mı, yoksa kas yapıp kuvvetlenmek mi istersin? Belki de bugün karışık çalışmak istiyorsun… Egzersiz tipini seçmekte özgürsün!

Yeni egzersiz oluştur özelliğini kullanmak son derece kolay

3 adımda oluşturabilirsin:

1. Egzersiz tipini seç: Kardiyo, Kuvvet, Esneklik veya Karışık

2. Vücudun hangi bölgesini hedeflediğini seç.

3. Süreyi belirle.

Başla! 💪

Fitwell, fitness teknolojisi üzerinde yapay zeka geliştiren öncü uygulamalardan biri. Sürekli geliştirdiğimiz teknolojiler, üyelerimize bu tip akıllı ve kullanışlı özellikler sunma imkanı sağlıyor. Biz de üyelerimizin fitness deneyimini nasıl daha verimli ve keyifli hale getirebileceğimiz üzerine kafa yormaktan hiç sıkılmıyoruz!

1_m_0eRC1hG82Mgt_-3_8B9Q.gif
 
Batikan Erdogan