Gizlilik Sözleşmesi

Fitwell müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerini (isim, yaş,beslenme tercihleri, ilgi alanları,boy,kilo e-posta vb.) talep etmektedir. Fitwell server ve bilgisayarlarında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen iletilere yönelik müşteri “sınıflandırma” çalışmalarında sadece Fitwell bünyesinde kullanılmaktadır.

Fitwell, üyelik formlarından topladığı bilgileri, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

Fitwell, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde uygulama kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, Fitwell müşterilerine daha özel bir deneyim yaşatmak amacıyla Fitwell iş ortakları ile paylaşılabilecektir.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşterinin talebi ile değiştirilebilir.