Daha çok içerik üret, izleyici kitleni artır

Fitwell, tüm içerik ortaklarına dünyanın her yerinden kullanıcılara erişebilecekleri içerik odaklı bir platform sunuyor. Bu platform sayesinde egzersiz programından, diyet planına, webinarlardan motivasyonel videolara her türlü fitness içeriğini kolayca takipçileriyle paylaşabiliyor.

BÜYÜMENE DESTEK OLUYORUZ

 
 
 

Yüklenmeye Dayalı Gelir

İçeriğini tanıt, yeni kullanıcı getir ve gelirini artır. Fitwell, yüksek kaliteli, profesyonel içerik oluşturmana ve içeriğini tanıtmana yardımcı olacak.

Abonelik Payı Modeli

Fitwell’in dünya çapındaki 1,6 milyon kullanıcısına anında ulaşım kazan ve platformdaki içeriklerin izlendikçe gelir payın artsın.

Dünya çapında izleyici

Yeni abone kazandıkça daha fazla gelir elde et. Fitwell, planlarını tanıtmana ve global izleyicilere ulaşmana yardımcı olacak.

Create workouts and plans painlessly.jpg

Yeni Gelir Elde Etme Yöntemleri

Eğer sende de sağlıklı yaşama ve yaşatma tutkusu varsa ve dünya çapında daha fazla insana ulaşmak istiyorsan, Fitwell'in platformu ile hepsi mümkün.

Connect and coach globally.jpg

Daha kaliteli bir imaj

Fitwell'in kondisyon ve üretim uzmanlığıyla, küresel bir izleyici kitlesi için birlikte kaliteli egzersizler yaratacağız. Kaliteli platformumuzda yeni içerikler paylaş ve daha fazla takipçi edin.

Reklamını Yap

Fitwell, uzun yıllardır edindiği pazarlama deneyimi ile sana hem ek dijital pazarlama desteği, hem de ücretsiz tanıtım imkanı sunacak.

 
 

Bizimle Çalışmaya Hazır Mısın?

 Eğer yarattığın içerikleri mutlu takipçilere ve sabit bir gelire dönüştürmeye hazırsan, hemen aşağıdan bizimle iletişime geç.