Sağlıklı Zihin

Sağlıklı Yaşamla Başlar.

Çalışanlar bir şirketin en değerli varlığıdır. Fitwell ile çalışanlarınızın bedensel ve ruhsal sağlığını desteklediğinizde işletmenizin de geliştiğini göreceksiniz. Hemen bizimle iletişime geçin, beraber neler yapabileceğimizi konuşalım!

UZMANLIĞIMIZ

 
 

Çalışanların %75'i şirketlerinin sunduğu sağlık programlarından memnun değil.

Etkili bir wellness programı, işe gelinmeyen günleri %20, verimsizliği %32, kurumsal sağlık harcamalarını da %46 azaltıyor.

 

Sağlık Maliyetinizi Düşürün

Çalışanlarınızın sağlıklı olması demek devamsızlık oranının düşmesi, personel deviroranının azalması ve tıbbi masrafların inmesi anlamına gelir. Çalışanlarınızın sağlığına yatırım yaptığınızda daha istekli çalıştıklarını göreceksiniz.

Performansı Artır

Fitwell teknolojisi, spor bilimi ve makine öğrenimini bir araya getiriyor. Çalışanlarınızın fiziksel ve zihinsel sağlıklarına özen göstermeleri için onlara kişisel sağlık çözümleri sunuyoruz.

Daha Etkili Bir Şirket Kültürü

Sağlıklı şirketler sağlıklı çalışanlardan oluşur. Fitwell, ekibinize sağlıklı ilişkiler kurabilecekleri, arkadaşça yarışmalar yapabilecekleri ve birlikte zinde olacakları bir topluluk sağlıyor.

Tek Çatı Altında Herşey

Küçük şirketlerden büyük işletmelere, Fitwell'in kurumsal yapısı hem ölçeklenebilir, hem de GDPR ve HIPAA uyumlu. Dilerseniz tüm avantaj ve ödül paketlerinizi birleştirerek çalışanlarınızı motive etmeyi kolaylaştırabilirsiniz.

DEĞERLERIMIZ

 
 

Olumlu düşünce ile desteklenen olumlu eylem başarı ile sonuçlanır. S. Khera

Biz, sağlıklı beğinlerin sağlıklı bedenlerde bulunduğuna inanıyoruz. Sağlıklı bir yaşam tarzı izleyen çalışanların daha üretken, daha az stresli ve iş yerlerinden ayrılma olasılığının daha düşük olduğu yapılan araştırmalarla kanıtlandı.

Zindeliği artırıcı fiziksel egzersizlerle bilinçli farkındalık odaklı stres kontrol yöntemlerini birleştiriyor, çalışanlarınızın genel sağlığını destekliyoruz. Daha mutlu, sağlıklı bir ekip ile daha başarılı bir şirket ve yaratıcılığa daha elverişli bir çalışma ortamı oluşturmak için sizinle birlikte çalışıyoruz.

Fitwell ile fitness daha kolay ve erişilebilir!

 
 
 

Beraber çalışmaya hazır mısınız?

Şirketinizin yaklaşımımızdan faydalanabileceğini düşünüyorsanız, bize aşağıdan bir mesaj gönderin.