Fitwell Planları

Fitwell'i hemen ücretsiz deneyebilirsin

 

Premium İle Daha Emin Adımlar

 

Tüm Premium egzersizlere erişim

Fitness & beslenme analizi

Makronutrient & kalori takibi

Hedefine uygun bir fitness planı

Severek takip edeceğin bir beslenme planı

Alternatif beslenme önerileri

Kullanıcı Görüşleri

"Kilo vermekten öte vücudunuzdaki kas kütlesi artıp yağ kütlesi azaldıkça kıyafet almak da, yürümek de, nefes almak da bi başka keyifli oluyor. Elindeki kolayı bırak ve hemen Fitwell’i indir!"

Nihat

"Spora gitmediğim, oturduğum zamanlarda Fitwell beni uyarıyordu. Nefes nefese kalmıyorum. Giyimim, kıyafetlerim, her şey değişti. Motivasyonumda çok etkiniz olduğu için teşekkür ederim."

Arzu

"Eskiden ne kadar karbonhidrat ve yağ ağırlıklı beslendiğimi, proteinden yoksun kaldığımı Fitwell sayesinde farkettim. Fitwell’in en sevdiğim özelliği besin değerleri bilgisini içinde barındırması, egzersizlerin profesyonelce hazırlanmış olması"

Ayşenur

SIKÇA SORULAN SORULAR

Premium işe yarıyor mu?

Bu programın sende fark yaratıp yaratmayacağı tabii ki senin ne kadar istekli olduğuna bağlı. Fitwell Premium sana uzman görüş ve bilgilerle desteklenmiş bir deneyim sunacak. Fitwell Premium sayesinde yaşam tarzını değiştireceksin ve hedefine ulaşacaksın. Her yerde uygulayabileceğin beslenme ve egzersiz planın ile en sağlıklı, zinde ve fit haline kısa sürede ulaşabilirsin. 200'den fazla ülkedeki üyemizden gelen geri bildirimler gösteriyor ki; Fitwell Premium, düğün öncesi, doğum sonrası, mezuniyet balosu öncesi gibi kısa süreli hedeflerde de, hayat tarzını değiştirmek isteyen ve daha ince, daha sağlıklı ya da daha kaslı olma gibi uzun süreli hedeflerde de kullanıcılarımıza destek oluyor. Sen de hedefine dilediğin sürede ulaşmak ve Fitwell ile daha sağlıklı bir yaşama adım atmak için Premium üyeliğimizden yararlanabilirsin. Hem bir diyetisyenle çalışmanın ayrıcalıklarından hem de antrenör eşliğinde HIIT, Tabata, Kardiyo, Pilates, Esneme hareketleri, aletli egzersiz gibi programlardan faydalanmak için daha fazla beklemene gerek yok. Premium ile farkı göreceksin.

Fitwell Premium ile neler yapabilirim?

Fitwell kullanarak:
Aktif olabilirsin: Fitness dünyasında yeni misin? Enerjini yükseltmene ve daha aktif olmana yardımcı olacak kolay egzersizler yapacağız.
Zayıflayabilirsin: Fazla kilon mu var? Metabolizmanı hızlandırmak için kardiyo ağırlıklı bir egzersiz programlarıyla düşük yağlı, yüksek lifli bir diyet planını birleştireceğiz.
Vücudunu şekle sokabilirsin: İdeal kilonun altında mısın? Ya da daha şekilli bir vücut mu istiyorsun? Doğru oranda kuvvet egzersizi ve kardiyo yapıp sağlıklı yağlar ve protein içeren bir diyet planı takip ederek kas kütleni yükselteceğiz ve istediğin vücuda kavuşmanı sağlayacağız.
Güçlenebilirsin: Daha şekilli ve kuvvetli kasların olsun ister misin? Kuvvet egzersizleri yaparak ve yüksek oranda protein içeren bir besin planı izleyerek kas kütleni artırmana ve şekillenmene yardımcı olacağız.

Fitwell egzersiz planımı nerelerde kullanabilirim?

Nerede istersen. Gerçekten!
İster dışarıda, ister gym'de, ister oturma odanda, Fitwell'in egzersizlerini her yerde kolayca yapabilirsin. İhtiyacın olan sadece cebindeki telefonun.
Kendi vücut ağırlığını kullan ya da egzersiz aletlerini Fitwell'e kaydet. Fitwell her egzersizini elindeki imkanlara göre hazırlayacak.
Bir haftadır spor yapamıyor musun? Favori şehrinde güneşli plajların tadını çıkarmakla mı meşgulsün? Sorun değil. Fitwell bulunduğun her yeri senin için spor salonuna dönüştürür.

Ya beslenme planımın önerdiği yemekleri beğenmezsem?

Fitwell yüzlerce farklı seçenek arasından sana uygun yemek önerileri sunar.
Eğer herhangi bir seçeneği beğenmezsen, alternatif menü isteyebilirsin. Yediğin yemekleri Fitwell'e kaydettikçe o seni daha iyi tanıyacak ve sana daha çok seveceğin yemekler sunacak.
Fitwell Premium ile özel olmanın tadını çıkar.