FITWELL PREMIUM

 

2017'de binlerce Fitwell kullanıcısı kendi başarı hikayelerini yazdı. Kilo vermek, kas yapmak, esnek ve fit olmak… Sen yola hangisiyle başlayacaksın? İlk hedefin iyi bir vücuda sahip olmaksa, seni hızla hedefine ulaştırmak için birlikte harekete geçiyoruz. Başarabildiğini görmen, sağlıklı yaşamaya alışman ve fit kalman için hep yanındayız.

 

 
MealTR.png

Damak tadından ödün vermene hiç gerek yok

Neleri sevdiğini öğrenen Fitwell, senin için her hafta zengin, sağlıklı ve damak tadına uygun menüler hazırlar.

 

 

Hedefine giden yolculukta sana yol gösteren kişisel koçun

Doğru egzersizleri yaparak yağ dışı vücut kitleni artırıp hedefine ulaşabileceksin. Fitwell sana yol göstermek için hep yanında.

 

 
smartTR.png

Her adımda desteği hisset

Fitwell'in Akıllı Hatırlatmaları, sana sağlıklı bir hayata giden yolda keyifli ve kişisel mesajlar göndererek destek olur

 

 
anywhereTR.png

DAHA FAZLASI!

Nerede, ne zaman istersen Full HD videolarla egzersiz yapabilirsin, bu şekilde de hızını hiç kaybetmezsin (AirPlay ve Chromecast cihazlarıyla uyumlu)

 

 

Fitwell Premium Üyelikleri

Senelik (EN ÇOK TERCİH EDİLEN)


6 Aylık


3 Aylık

 

Sıkça Sorulan Sorular

Premium işe yarıyor mu?
Bu programın sende fark yaratıp yaratmayacağı tabii ki senin ne kadar istikrarlı olduğuna bağlı. Fakat Fitwell Premium sana uzman görüş ve bilgilerle desteklenmiş bir tecrübe sunacak. Fitwell Premium sayesinde yaşam tarzını değiştireceksin ve hedefine ulaşacaksın. Her yerde uygulayabileceğin beslenme ve egzersiz planın ile Fitwell, senin en fit haline kavuşmanı sağlayabilir.

 

Fitwell Premium ile neler yapabilirim?
Fitwell kullanarak:
Aktif olabilirsin: Fitness dünyasında yeni misin? Enerjini yükseltmene ve daha aktif olmana yardımcı olacak kolay egzersizler yapacağız.
Zayıflayabilirsin: Fazla kilon mu var? Metabolizmanı hızlandırmak için kardiyo ağırlıklı bir egzersiz programlarıyla düşük yağlı, yüksek lifli bir diyet planını birleştireceğiz.
Vücudunu şekle sokabilirsin: İdeal kilonun altında mısın? Ya da daha şekilli bir vücut mu istiyorsun? Doğru oranda kuvvet egzersizi ve kardiyo yapıp sağlıklı yağlar ve protein içeren bir diyet planı takip ederek kas kütleni yükselteceğiz ve istediğin vücuda kavuşmanı sağlayacağız
Güçlenebilirsin: Daha şekilli ve kuvvetli kasların olsun ister misin? Kuvvet egzersizleri yaparak ve yüksek oranda protein içeren bir besin planı izleyerek size kas kütleni artırmana ve şekillenmene yardımcı olacağız.

 

Fitwell egzersiz planımı nerelerde kullanabilirim?
Nerede istersen. Gerçekten!
İster dışarıda, ister gym'de, ister oturma odanda, Fitwell'in egzersizlerini her yerde kolayca yapabilirsin.
Kendi vücut ağırlığını kullan ya da egzersiz aletlerini Fitwell'e kaydet. Fitwell her egzersizini elindeki imkanlara göre hazırlayacak.
Bir haftadır spor yapamıyor musun? Favori şehrinde güneşli plajların tadını çıkarmakla mı meşgulsün? Sorun değil. Fitwell bulunduğun her yeri senin için spor salonuna dönüştürür.

 

Ya beslenme planımın önderdiği yemekleri beğenmezsem?
Fitwell yüzlerce farklı seçenek arasından sana uygun yemek önerileri sunar.
Eğer herhangi bir seçeneği beğenmezsen, alternatif menu isteyebilirsin. Yediğin yemekleri Fitwell'e logladıkça o seni daha iyi tanıyacak ve sana daha çok seveceğin yemekler sunacak.
Fitwell Premium ile özel olmanın tadını çıkar.