Hedefin için şimdi ilk adımı at

Kişiselleştirilmiş planınla hedefine doğru yola çıkmak için sana en uygun olan üyelik paketini seç

 

shutterstock_726137551.jpg

Fitwell Premium üyeleri %78 daha başarılı sonuçlar elde ediyor

Şimdi Premium üyelik ile Fitwell'in tüm özelliklerini keşfet. Hedefine en hızlı şekilde ilerle.

greybg.jpg

Premium üyelik ile her gün daha fit!

Standart Premium
Hedefine bağlı günlük kalori, su ve adım takibi ✔️ ✔️
Vücut analizi ve testlerinin sınırsız kullanımı ✔️ ✔️
Egzersiz videolarına erişim SINIRLI SINIRSIZ
Egzersiz sırasında sana koçluk yapan ve motive eden Sesli Koç’un ✔️
Kişiye özel beslenme ve egzersiz planı ✔️
Tercihlerini öğrenen akıllı menüler ✔️
Haftalık öğünler ve binlerce yemek seçeneği ✔️
Seviyeni takip eden ve ona göre yenilenen egzersizler ✔️
Akıllı bildirimler ve kapsamlı raporlar ✔️
 
2.jpg

Başarı hikayeleri

Bu program sayesinde 14 kilo verdim. Şiddetle tavsiye ediyorum.
— begüm ö.
Spor salonuna gidemeyenler için sanki birebir spor hocası tutmuşsun gibi hissettiren bir programı var. Tebrikler!
— Defne
Kalori hesapları sizi fazlasıyla zinde tutuyor ve açlık hissinizi de ortadan kaldırıyor. Zamanla telefonda ilk açtığınız uygulama oluyor.
— Utabjoku
Uygulama sayesinde 8 kilo verdim. Düzenli kullanılırsa gerçekten çok iyi.
— Sema B.
Harika, uygulama sayesinde 2 ayda 10 kilo verdim tavsiye ederim.
— BÜŞRA G.

Sıkça Sorulan Sorular

Premium işe yarıyor mu?
Bu programın sende fark yaratıp yaratmayacağı tabii ki senin ne kadar istekli olduğuna bağlı. Fitwell Premium sana uzman görüş ve bilgilerle desteklenmiş bir deneyim sunacak. Fitwell Premium sayesinde yaşam tarzını değiştireceksin ve hedefine ulaşacaksın. Her yerde uygulayabileceğin beslenme ve egzersiz planın ile en sağlıklı, zinde ve fit haline kısa sürede ulaşabilirsin. 200'den fazla ülkedeki üyemizden gelen geri bildirimler gösteriyor ki; Fitwell Premium, düğün öncesi, doğum sonrası, mezuniyet balosu öncesi gibi kısa süreli hedeflerde de, hayat tarzını değiştirmek isteyen ve daha ince, daha sağlıklı ya da daha kaslı olma gibi uzun süreli hedeflerde de kullanıcılarımıza destek oluyor. Sen de hedefine dilediğin sürede ulaşmak ve Fitwell ile daha sağlıklı bir yaşama adım atmak için Premium üyeliğimizden yararlanabilirsin. Hem bir diyetisyenle çalışmanın ayrıcalıklarından hem de antrenör eşliğinde HIIT, Tabata, Kardiyo, Pilates, Esneme hareketleri, aletli egzersiz gibi programlardan faydalanmak için daha fazla beklemene gerek yok. Premium ile farkı göreceksin.

Fitwell Premium ile neler yapabilirim?
Fitwell kullanarak:
Aktif olabilirsin: Fitness dünyasında yeni misin? Enerjini yükseltmene ve daha aktif olmana yardımcı olacak kolay egzersizler yapacağız.
Zayıflayabilirsin: Fazla kilon mu var? Metabolizmanı hızlandırmak için kardiyo ağırlıklı bir egzersiz programlarıyla düşük yağlı, yüksek lifli bir diyet planını birleştireceğiz.
Vücudunu şekle sokabilirsin: İdeal kilonun altında mısın? Ya da daha şekilli bir vücut mu istiyorsun? Doğru oranda kuvvet egzersizi ve kardiyo yapıp sağlıklı yağlar ve protein içeren bir diyet planı takip ederek kas kütleni yükselteceğiz ve istediğin vücuda kavuşmanı sağlayacağız.
Güçlenebilirsin: Daha şekilli ve kuvvetli kasların olsun ister misin? Kuvvet egzersizleri yaparak ve yüksek oranda protein içeren bir besin planı izleyerek kas kütleni artırmana ve şekillenmene yardımcı olacağız.

Fitwell egzersiz planımı nerelerde kullanabilirim?
Nerede istersen. Gerçekten!
İster dışarıda, ister gym'de, ister oturma odanda, Fitwell'in egzersizlerini her yerde kolayca yapabilirsin. İhtiyacın olan sadece cebindeki telefonun.
Kendi vücut ağırlığını kullan ya da egzersiz aletlerini Fitwell'e kaydet. Fitwell her egzersizini elindeki imkanlara göre hazırlayacak.
Bir haftadır spor yapamıyor musun? Favori şehrinde güneşli plajların tadını çıkarmakla mı meşgulsün? Sorun değil. Fitwell bulunduğun her yeri senin için spor salonuna dönüştürür.

Ya beslenme planımın önerdiği yemekleri beğenmezsem?
Fitwell yüzlerce farklı seçenek arasından sana uygun yemek önerileri sunar.
Eğer herhangi bir seçeneği beğenmezsen, alternatif menü isteyebilirsin. Yediğin yemekleri Fitwell'e kaydettikçe o seni daha iyi tanıyacak ve sana daha çok seveceğin yemekler sunacak.
Fitwell Premium ile özel olmanın tadını çıkar.


Premium üyelik ile her gün daha fit!

Kilo ver, kas yap, esnek ol ve fit kal. Hedefin ne olursa olsun, Fitwell başarman için her daim arkanda.